Naše zdravé tělo

 

je naše vizitka až do smrti! Co takhle zpomalit stárnutí a žít déle? Komu by se to nelíbilo?

Naše tělo pracuje a my jeho činnost automaticky přijímáme jako samozřejmou! Očekáváme, že bude stále zdravé a bude svoji činnost provádět neustále bez jakýchkoliv problémů. Jenže, aby šlapalo jako hodinky, musíme mu pomoci! A čím jsme starší, tím je té pomoci potřeba více!

Příznaky, že se něco děje, přichazeji ve formě různých potíží a začínajících nemocí a my je mnohdy zcela nepochopitelně ignorujeme, stejně jako rady lékařů (což je v některých případech skoro velice dobře). A tak žijeme a nevěnujeme řeči našeho těla žádnou pozornost a různé bolesti hlavy, bolesti zad, špatné trávení, nachlazení, alergie, podráždění pokožky necháme být nebo to řešíme pilulí. 

Patrně se shodneme na definici, že by se nám líbilo být v takové kondici, kdy se cítíme ve fyzické a duševní pohodě a v tomto stavu být až do smrti.

 


 

Ve zdravém těle zdravý duch!!!

 

A je to opravdu tak. Sportovat, hlídat si stravu a pít, to je zajisté velice chvályhodné a pro tělo přínosné! Aby to vše do sebe stoprocentně zapadlo, aby toho bolelo co nejméně, abychom mohli užívat života až do smrti, abychom nemuseli stát fronty u doktora a platit a platit a platit, je potřeba baštit Nutrilite a o své tělíčko se náležitě starat. Nedělat ze všeho vědu a hlavně se smát a užívat života! Výsledek je zaručen!